HİZMETLERİMİZ

Değerli Müşterimiz,

CAN BİLİŞİM Teknoloji Danışmanlık Merkezimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yazıcı Sarf Malzemeciniz olarak, yazıcı sarf malzemesi konusunda Desteğe ve Bilgi almaya ihtiyacınız olduğunda, size yardımcı olmaya hazır olduğumuzu unutmayınız. Lütfen bizi aramaya çekinmeyiniz.

Biten Tonerlerinizi Çöpe Atmayınız!

Yazıcı sarf malzemelerinin kullanımında, maliyet açısından size faydalı olabileceğini düşündüğümüz bazı bilgileri paylaşmak istedik.

-  Tarafımızdan satın aldığınız, ithal muadil ürünlerinizi bittikten sonra çöpe atmayınız. Biten tonerlerinize Trabzon'un  En Ekonomik Toner Dolum Merkeziniz Can Bilişim' de dolum yaptırarak maliyetinizi yarı yarıya indirgeyebilirsiniz.

-  Toner Dolum Merkezimizde tonerler tam kapasite dolum yapılmaktadır ve %100 garantilidir.

-  Toner dolum işlemlerinde, tonerlerinizin her bir parçaları kimyasal madde ve hava ile temizliği yapılmaktadır.

-  Toner Dolum Merkezimiz de, tonerler orijinal ve muadilinden farksız kalitede dolum yapılmaktadır.

-  Toner dolumları yapıldıktan sonra test sayfası alınarak baskı ve renk kalite kontrolünden sonra teslimata hazır hale getirilir.

-  Dolum ve test işlemleri tamamlanan tonerler özel ambalajında sevk edilir.

Garanti Şartları

Arızalı ürün tamir veya değişim süreci aşağıda belirtilen hususlar doğrultusunda uygulanmaktadır.

Ürün tarafımıza arızasının ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Gönderilen ürün ithalatçı veya üretici firmanın teknik servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra teste tabi tutulur. Teknik servis arızalı olduğu tespit edilen ürünün; stok durumu müsait olup olmadığı kontrol eder, stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar ürün sahibine gönderilir. Stok durumu müsait olmadığı durumlarda ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır veya müşterinin onayının ardından muadili veya benzer54trri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir. Bu tip arıza durumunda, arızalı ürünün tarafımıza faturası, tüm ek, ilave donanımlarıyla beraber ve orjinal ambalajı ile eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.

Bu süreçte arızalı ürünün müşteriden teknik servise ulaşım bedeli tarafımızca karşılanacak olup, teknik servisten müşteriye ulaşım bedeli müşteri tarafından ödenecektir. Tarafımıza yapılacak gönderinin anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığı ile ulaştırılması halinde ürün teknik servisimizce kabul edilecektir. Aksi halde ürün müşteriye iade edilmek üzere kargo firmasına geri verilecektir.

Sıkça Sorulan Sorular?

- Ne kadar zamanda teslim edersiniz?

Dolumlar ortalama 2 saate içerisinde hazır hale getirilmektedir.

- Yan sanayi ürün yazıcımıza zarar verir mi?

Muadil tonerler sınıflara ayrılır, kaliteli, orta, kötü kaliteli ve ortadan zarar gelmez. kötü sınıf dan yazıcınıza en fazla toz akar temizlendiğinde oda sorun çıkarmaz. özünde toner inceltilmiş kömür tozudur ve tüm sirkülasyonu kendi içerisinde yapar yazıcıdan bağımsız. Yazıcıya herhangi bir zararı olmaz.

Örnet Toner Dolumumuz:

 

Keywords: Trabzon toner dolum, toner merkezi, trabzon kartuş dolum, trabzon hızlı toner dolum, trabzon ucuz toner dolum, trabzon can bilişim toner dolum, trabzon en ucuz toner dolum, trabzon ucuz kartuş dolumu, trabzon hafta sonu toner dolumu, trabzon pazar toner dolumu, toner sıfırlama.

can bilişim

Adres: Ortahisar MH. Mimar Sinan CD. 4-A  Ortahisar / TRABZON
E-Posta: satinalma@canbilisim.gen.tr